Nazywam się Magdalena Napiórkowska – Orkisz. Ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny.

Swoje pierwsze kroki w pracy zawodowej stawiałam w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, w Klinice Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka.

Łączyłam pracę zawodową z dziennymi studiami magisterskimi. Bardzo cenię sobie to, czego się tam nauczyłam. Uniwersyteckie Centrum Kliniczne jest wielospecjalistycznym szpitalem III stopnia referencyjności. Jest to największa tego typu placówka na Pomorzu i jedna z największych w Polsce.

W 2013 roku obroniłam tytuł magistra położnictwa z wynikiem bardzo dobrym.

 

Obecnie, od 2014 roku pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie, na oddziale Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka. W 2017 roku skończyłam Specjalizację z zakresu Pielęgniarstwa Neonatologicznego.

 

Posiadam zaawansowaną wiedzę z zakresu neonatologii i opieki neonatologicznej, intensywnego nadzoru neonatologicznego, położnictwa, opieki położniczej i doradztwa laktacyjnego.

 

Kocham swój zawód. Neonatologia od zawsze była moją wielką pasją.

Moja miłość do dzieci nie zmieści się w tym krótkim opisie.

W 2015 roku sama zostałam mamą ślicznej dziewczynki. Dzięki temu, oprócz profesjonalnego i zawodowego spojrzenia na ciążę, poród i macierzyństwo – mogę dzielić się osobistym doświadczeniem bycia mamą. Jestem promotorką „macierzyństwa bliskości” w każdym jego aspekcie.

 

 

 

 

Informacje znajdujące się na stronie, w większości oparte są o fachową literaturę medyczną. Wszystkie treści opublikowane na poloznazpasja.pl mają wartość wyłącznie informacyjną. W żadnym wypadku nie mogą zastąpić indywidualnej porady lekarskiej i psychologicznej.